Triphala

TRIPHALA – ajurwedyjskie lekarstwo
Warsztaty medyczne o Triphali i jej wyjątkowym zastosowaniu terapeutycznym. Tiphala, tradycyjna mieszanka tworzona z trzech mocnych owoców o nazwach amalaki (Emblica officinalis), bibhitaki (Terminalia bellirica) i haritaki (Terminalia chebula), była od wieków nieodłączną częścią medycyny ajurwedyjskiej. Obecny warsztat to podróż w głębiny starożytnego środka leczniczego, tam gdzie poznamy jego głęboki, uzdrawiający potencjał.
Zanurzając się w świat Triphali, odkryjemy jej wielorakie korzyści – od dobrostanu i odtruwania do wspierania układu odpornościowego i odmładzania skóry Triphala oferuje całościową drogę do zdrowia. Oprowadzimy was przez różne zastosowania Triphali, dostarczając wam wyczerpujące poznanie jej terapeutycznych oddziaływań.
Bez względu na to, czy jesteś zawodowcem w opiece zdrowotnej, entuzjastą zdrowia, czy po prostu ciekawią ciebie naturalne środki lecznicze, ten warsztat umocni ciebie ponadczasową wiedzą. Przygotuj się, aby wyruszyć na odkrywanie Triphali, ogarniając jej wypróbowaną mądrość we wzmacnianiu dobrostanu i żywotności.
Wykład będzie tłumaczony na język hiszpański, rosyjski i polski.
Wykład odbędzie się poprzez platformę Zoom:
Identyfikator spotkania: 813 5826 3242
Hasło: 287620
Zapraszamy!